תכנית שותפים

תוכנית השותפים של איביי

19/06/2014, 2:02 pm

תוכנית השותפים של איביי תוכנית השותפים של איביי מאפשרת לכל אחד שיש לו פלטפורמה שיווקית להשתתף איתה ברווחים, וזאת דרך שליחת תנועה איכותית לתוך איביי. איך נרשמים? איך מחושב הרווח? איך קוראים את דו"ח העסקאות? כל זאת במאמר...


איך לעשות כסף כשצריכים כסף: שלוש דרכים נכונות, שלוש טעויות והמלצה אחת בשיווק שותפים!

13/01/2014, 2:42 pm

איך לעשות כסף כשצריכים כסף: שלוש דרכים נכונות, שלוש טעויות והמלצה אחת בשיווק שותפים!  היכולת לעשות כסף ללא כסף בתחום שיווק השותפים, בין אם זהו עולם השיווק הסלולרי או שיווק השותפים המסורתי יותר. מצריכה המון חשיבה מחוץ לקופסה. ברבים מן המקרים יכולת זו היא גם רב או בין תחומית במהותה.


יתרונותיה של רשת שותפים לשותפי הפרסום

29/11/2013, 8:53 pm

יתרונותיה של רשת שותפים לשותפי הפרסום יש לכם ידע באמצעי שיווק באינטרנט? תוכלו לעשות מזה לא מעט כסף. מהי רשת שותפים ואילו יתרונות יש לשותפים הנוטלים בה חלק? על כך במאמר שלפניכם.


סוגי פרסום קונטקסטואלי ותלוי חיפוש

29/11/2013, 12:46 am

סוגי פרסום קונטקסטואלי ותלוי חיפוש סוגי פרסום קונטקסטואלי ותלוי חיפוש - סוגים אלה מתאימים את עצמם לתוכן מסוים או לתוצאות החיפוש בדף.


מהו גוגל אדסנס?

28/11/2013, 3:41 pm

מהו גוגל אדסנס? מאמר זה עוסק בשירות השותפים של גוגל שנקרא גוגל אדסנס, מאמר זה הינו סקירה מקיפה אודות שירות השותפים של גוגל.


הקטר הסלולרי בעולם הערבי - מדריך לשיווק סלולרי בקטר

13/11/2013, 3:26 pm

הקטר הסלולרי בעולם הערבי - מדריך לשיווק סלולרי בקטר בניגוד לסטריאוטיפ המוכר בדבר הפיגור של מדינות ערב לעומת מדינות מערביות אחרות, מהווה קטר לא רק את הדוגמא ההפוכה, אלא את אחת המדינות המובילות בתחום בעולם הערבי. המאמר הבא הוא מדריך לשיווק סלולרי בקטר


ארץ הסלולר העולה - מדריך לשיווק סלולרי בהודו!

13/11/2013, 3:14 pm

ארץ הסלולר העולה - מדריך לשיווק סלולרי בהודו! השוק ההודי הוא שוק מבטיח ומעניין, אך אם זאת שוק שדורש מוחיות והבנה רבה לעתים אפילו ברמת הדקויות. המדריך הבא הנו ראשון בסדרה של מדריכים לאנשי שיווק שותפים, כמו גם למשווקים באינטרנט.


ידע רחב, ידע מנצח! למה צריך ידע רב תחומי ואיך זה קשור לשיווק שותפים?

07/10/2013, 12:02 am

ידע רחב, ידע מנצח! למה צריך ידע רב תחומי ואיך זה קשור לשיווק שותפים? אחד מסימני ההיכר המובהקים של שיווק השותפים הוא ללא ספק ידע אינרטדיסציפלינרי וגישה רב תחומית. ההבנה שידע רחב, הוא ידע מנצח בשיווק, הוא גם תחילת הדרך לעשיית רווחים גדולים בשיווק שותפים.| תכנית שותפים || שותפים || אפילייאט |
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר

טיפים להצלחת האתר :

 1. התוכן הוא הדלק המניע את גלגלי האינטרנט. השקיעו בפוסט איכותי ומקורי, התמקדו בביטוי מפתח אחד והפיצו באינטרנט (עם קישור לאתר שלכם).

 2. השקיעו ביצירת רשת קישורים לאתר ברחבי האינטרנט. הקישור צריך להיות ממקור איכותי ורלוונטי לנושא שלכם. למשל, הגיבו בבלוגים, פעלו בפורומים, כתבו פוסטים, ביקורות ועוד.

 3. עדכנו וחדשו את האתר בתכנים חדשים על בסיס קבוע. רעננות התוכן מעלה את הדרוג במנועי החיפוש.

 4. אם כבר כתבתם פוסט היכן שהוא ושמתם קישור לאתר שלכם, וודאו שמלל הקישור מכיל ביטויי מפתח רלוונטיים

 5. האם האתר שלכם מניע לפעולה? זכרו, כל אתר שיווקי אמור לכוון לביצוע פעולה כל שהיא. ולא, נפספס את המטרה.

 6. בכל תמונה באתר, וודאו שיש תג כותרת (ALT). כדאי להשתדל לשלב במלל התג ביטוי מפתח (בתנאי שזה אכן מתאים).

 7. בתכנון דף באתר כדאי לזכור. העין גולשת מלמעלה למטה. בהתאם לכך שלבו את המסר השיווקי שלכם.