שיווק רשתי

גיפט כארד

18/09/2014, 12:50 pm

גיפט כארד בפתחה של השנה החדשה וככל שהחגים הולכים ומתקרבים, כך גם מגיע הרגע האחרון של כל המעסיקים לרכוש את המתנה הראויה ביותר לחג עבור עובדיהם. ההתלבטות בנושא הזה הינה התלבטות גדולה באופן קבוע. מצד אחד, כולם מעו


עסק של שיווק רישתי לעומת עסק רגיל

16/08/2014, 1:12 pm

עסק של שיווק רישתי לעומת עסק רגיל שלום לכולם! היום אני רוצה להסביר את היתרונות של עסק שיווק רישתי לעומת עסקים קונבנציונלים!


שיווק רישתי זה פרמידה?!

21/04/2014, 1:49 pm

שיווק רישתי זה פרמידה?! ההבדל בין השיווק הרישתי לפרמידה זה כמו שאני אגיד "אני עובדת בבנק" ו "אני שודדת בנק" זה שונה נכון? אז זה בדיוק זה!


מטפלים, למדתם תכניות שיווק מקצועיות ועדיין העסק לא המריא? יש סיבה, בעצם יש 15, הנה הן:

02/04/2014, 1:32 pm

מטפלים, למדתם תכניות שיווק מקצועיות ועדיין העסק לא המריא? יש סיבה, בעצם יש 15, הנה הן: בסופו של דבר, ואולי דוקא בתחילתו, הכל תלוי בראש. וכמו בכל תחום בחיים, לא משנה מה למדתם, משנה מה אתם עושים עם זה, או לא עושים, וזה מה שמטפלים לא עושים כדי להפוך את הידע להצלחה:


למה לבחור בתעשיית השיווק הרישתי?

27/10/2013, 7:24 pm

למה לבחור בתעשיית השיווק הרישתי? שלום לכולם! הרבה אנשים ברחבי העולם מתחילים להבין שתעשיית השיווק הרישתי טובה להם,ובצדק! היום אני ארשום למה בעצם אנשים בוחרים בתעשייה הזאת! כי הרי יש לזה סיבות מעבר להזדמנות ולמוצרים המדהימים!


לייצר הכנסה פסיבית דרך שיווק רשתי

20/10/2013, 2:48 pm

לייצר הכנסה פסיבית דרך שיווק רשתי אם אתה לא מכיר את המונח הכנסה פסיבית אז כדאי לך לקרוא על התחום כי בעזרת האנשים הנכונים ובעזרת התוכניות הנכונות באינטרנט אתה יכול להתחיל לייצר הרבה מאוד כסף.


שיווק רישתי והפייסבוק

18/08/2013, 9:40 pm

שיווק רישתי והפייסבוק עסק גאוני!! רוברט קיוסאקי ועוד הרבה אנשים גדולים כמוהו אומרים שזה העסק של המאה 21,זה אומר שמי שעכשיו לוקח בזה חלק ובונה את זה כמו שצריך ירוויח מהפירות של זה בעוד כמה שנים! וזה בדוק!


כל האמת על שיווק רישתי

03/03/2013, 12:45 pm

כל האמת על שיווק רישתי דונאלד טראמפ- אמר בהרצאה שאם היה צריך להתחיל את כל הונו מחדש, היה בוחר בשיווק רשתי, כשקיבל תגובות של צחוק מהקהל הגיב, שזו בדיוק הסיבה מדוע הם נמצאים שם (למטה) והוא נמצא כאן (על הבמה).| שיווק רשתי || שיווק || שיווק ברשת |
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר

טיפים להצלחת האתר :

 1. התוכן הוא הדלק המניע את גלגלי האינטרנט. השקיעו בפוסט איכותי ומקורי, התמקדו בביטוי מפתח אחד והפיצו באינטרנט (עם קישור לאתר שלכם).

 2. השקיעו ביצירת רשת קישורים לאתר ברחבי האינטרנט. הקישור צריך להיות ממקור איכותי ורלוונטי לנושא שלכם. למשל, הגיבו בבלוגים, פעלו בפורומים, כתבו פוסטים, ביקורות ועוד.

 3. עדכנו וחדשו את האתר בתכנים חדשים על בסיס קבוע. רעננות התוכן מעלה את הדרוג במנועי החיפוש.

 4. אם כבר כתבתם פוסט היכן שהוא ושמתם קישור לאתר שלכם, וודאו שמלל הקישור מכיל ביטויי מפתח רלוונטיים

 5. האם האתר שלכם מניע לפעולה? זכרו, כל אתר שיווקי אמור לכוון לביצוע פעולה כל שהיא. ולא, נפספס את המטרה.

 6. בכל תמונה באתר, וודאו שיש תג כותרת (ALT). כדאי להשתדל לשלב במלל התג ביטוי מפתח (בתנאי שזה אכן מתאים).

 7. בתכנון דף באתר כדאי לזכור. העין גולשת מלמעלה למטה. בהתאם לכך שלבו את המסר השיווקי שלכם.