פרסום באינטרנט

כתיבת תוכן מקצועי - כל מה שרציתם לדעת!

14/09/2014, 11:37 am

 כתיבת תוכן מקצועי - כל מה שרציתם לדעת! השיטה האלטרנטיבית לקידום העסק בעידן האינטרנט עוברת דרך כתיבת תוכן מקצועי ואיכותי לאתר. במאמר זה נסביר על הגורם לכך בכמה נקודות מרכזיות.


מענק פרסום בגוגל לעמותות - מדריך

23/07/2014, 9:56 am

מענק פרסום בגוגל לעמותות - מדריך כחלק מפעילות הפרו-בונו ומערך התרומות של חברת גוגל העולמית, מציעה גוגל לעמותות ומלכ"רים אשר עומדים בקריטריונים שנקבעו - לקבל מענק פרסום מתמשך בשווי 10,000 דולר בחודש. איך נרשמים ומי זכאי - במאמר


רישום דומיין לאתר אינטרנט

17/06/2014, 1:55 pm

רישום דומיין לאתר אינטרנט כל מי שמעוניין באתר אינטרנט תדמיתי או מכירתי לעסק שלו חייב ראשית כל לבצע רישום דומיין שישמש ככתובת האתר אליה יגיעו גולשי האינטרנט.


איך להשאיר את הלקוח שלך באתר שלך כמה שיותר זמן?

08/05/2014, 6:29 pm

איך להשאיר את הלקוח שלך באתר שלך כמה שיותר זמן? במאמר זה אציג לפניכם את התועלות בסרטון בדף הבית של האתר שלכם, בימים אילו בהם כולפ מסתובבים עם הפרעות קשה וקופצים מאתר לאתר בכל רגע, קשה מאוד להשאיר לקוח באתר יותר מכמה דקות אבל יש טריק!


4 הבעיות הנפוצות באתרי הבית של מטפלים, מאמנים ופסיכותרפיסטים

18/02/2014, 9:06 am

4 הבעיות הנפוצות באתרי הבית של מטפלים, מאמנים ופסיכותרפיסטים שלום לך, כל הכתוב להלן, מאפיין גם אתרים של מתקשרים, פסיכולוגים, רופאים פרטיים, נטורופתים, הומיאופתיים, וכל מי שמגדיר את עצמו כמורה או מטפל ונותן שירות.


משחקים אסורים - ארוס ותנטוס

31/01/2014, 11:04 am

משחקים אסורים - ארוס ותנטוס בובות מפורקות או מעוותות, גודשות את עולם האמנות הפוסט מודרנית. שלמות, מפורקות או מעוותות, ממלאות את חללי המוזיאונים והגלריות ומושכות את הצופים לעולם של ארוס ותנטוס


זכויות יוצרים באינטרנט

29/12/2013, 7:49 pm

זכויות יוצרים באינטרנט האם מותר להציג סרטון מ-Youtube באתר? באילו תמונות ניתן להשתמש ממנוע החיפוש של Google, ולמה צריך קרדיט?כמה מילים על זכויות יוצרים...


שיווק מקוון ב-2014

18/12/2013, 2:31 pm

שיווק מקוון ב-2014 האינטרנט שינה באופן דרסטי את הדרך בה מידע משותף, ויש לו השפעה עמוקה על שיווק. במהלך השנים האחרונות, יש כבר יותר ממעבר לטכניקות נכנסות, בעוד טקטיקות יוצאות הפכו מיושנות. יותר עסקים מוצאים הצלחה הפרסום| פרסום באינטרנט || פרסום || אינטרנט |
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר

טיפים להצלחת האתר :

 1. התוכן הוא הדלק המניע את גלגלי האינטרנט. השקיעו בפוסט איכותי ומקורי, התמקדו בביטוי מפתח אחד והפיצו באינטרנט (עם קישור לאתר שלכם).

 2. השקיעו ביצירת רשת קישורים לאתר ברחבי האינטרנט. הקישור צריך להיות ממקור איכותי ורלוונטי לנושא שלכם. למשל, הגיבו בבלוגים, פעלו בפורומים, כתבו פוסטים, ביקורות ועוד.

 3. עדכנו וחדשו את האתר בתכנים חדשים על בסיס קבוע. רעננות התוכן מעלה את הדרוג במנועי החיפוש.

 4. אם כבר כתבתם פוסט היכן שהוא ושמתם קישור לאתר שלכם, וודאו שמלל הקישור מכיל ביטויי מפתח רלוונטיים

 5. האם האתר שלכם מניע לפעולה? זכרו, כל אתר שיווקי אמור לכוון לביצוע פעולה כל שהיא. ולא, נפספס את המטרה.

 6. בכל תמונה באתר, וודאו שיש תג כותרת (ALT). כדאי להשתדל לשלב במלל התג ביטוי מפתח (בתנאי שזה אכן מתאים).

 7. בתכנון דף באתר כדאי לזכור. העין גולשת מלמעלה למטה. בהתאם לכך שלבו את המסר השיווקי שלכם.